Lepukkant autó közterületen

Probléma leírása

Ez a kocsi régóta itt áll. Törött.

Helyszín

Budapest, Berzeviczy Gergely u. 17, 1041 Magyarország

Megoldási javaslat

Figyelmeztessék a tulajdonost és - intézkedése hiányában - vigyék el az autót.

Események

2018.11.12.
Újpesti Közterület-felügyeletnek levél.
2018.11.15.
A Közterület Felügyelet felszólította az autó tulajdonosát, aki elszállítatta a gépjárművét.