"Fantomsáv" a Villányin

Probléma leírása

A Villányi úton a BAH-csomópont felé menő oldalon az Alsóhegy utca kereszteződése előtt régen két sáv volt, de a kerékpársáv létrehozásakor a külső sávot megszüntették, így kialakult a buszmegálló és a kereszteződés között egy kb. 30 méteres "fantomsáv", melynek semmi értelme.

Helyszín

Budapest, Villányi út 87, 1118 Magyarország

Megoldási javaslat

A buszmegálló után a megállási tilalom megszüntetése és parkolók felfestése a sáv helyén, azokból úgyis hiány van a környéken.

Események

2023.01.19.
Kiváló ötlet! Jelezzük a Budapest Közútnak, és kíváncsian várjuk, mit gondolnak erről.