Otthagyott táblák a Frankelen is

Probléma leírása

A munkának vége. A táblák (néhol táblatöredékek) maradtak.

Helyszín

Budapest, Frankel Leó út 17, 1023 Magyarország

Megoldási javaslat

Eltávolítás.

Események

2022.10.27.
Budapest Közútnak jelentve az egész köteg.
2022.11.18.
Azt mondják, nem az ő dolguk, hanem a kivitelezőé, az Irgalmasrendi Kórhéz felújítása pedig még nem ért véget. Azért felveszik a kapcsolatot a kivitelezővel a "helyszínen tapasztaltak alapján, a nem egyértelmű és helytelenül kint lévő jelzőtáblák miatt".
2022.12.18.
Megkérdezzük a bejelentőt, hogy lát-e javulást, hogy lezárhassuk az ügyet.
2023.01.20.
Az ügyet lezártuk.