60-as tábla rossz helyen a pénzszedés kedvéért?

Probléma leírása

M51-es úton az M8-ra fel-, ill. lehajtó résznél a VÉDA úgy fotóz, hogy közelről éjszaka beláthatatlan kanyarban van a 60-as tábla, így nem is látja az ember, hogy odaérve 60-ra csökkenthesse a sebességet. Ha korábbra kiteszik a táblát, akkor ott már érzékelni tudja az ember messziről, mert nincs beláthatatlan kanyar. Innen 90 méterre erős kanyarban éjszaka nem tudja.

Helyszín

Dunavecse, E66, 6087 Magyarország

Megoldási javaslat

A kereszteződéstől visszább, 250 méterre van főút és előzni tilos tábla, oda kell tenni a 60-as táblát. Igaz, akkor nem tudják bandita módszerrel szedni a pénzt.

Események

2022.08.17.
Annyi kiegészítést még írt a bejelentő, hogy "a közvilágítás oszlopai is lefedik a táblát messzebbről, mint erdőben a fatörzsek, hogy nem látni messzebbről azt a táblát, csak közelről, pár méteren belül. Abba a nagy ívű kanyarba 1 járműnek sem szabad bemenni 90-nel, tehát az a 60-as tábla semmi szín alatt nem jó ott, ahol van".
2022.08.18.
A Google Utcakép alapján nekünk nem tiszta a helyzet - hogy mire gondol a bejelentő. Pontosítást vagy fotókat kérünk szépen!