Otthagyott táblák útépítés vége után

Probléma leírása

Útépítés befejeztével otthagyott táblák.

Helyszín

Budapest, Felsőerdősor u. 15, 1068 Magyarország

Megoldási javaslat

Eltávolítás.

Események

2022.06.16.
Budapest Közútnak bejelentve.
2022.06.21.
Budapest Közút válaszolt: "A Felsőerdősor-Kodály Köröndnél kint felejtett veszélyt jelzőtábla megszüntetésére intézkedtünk. A kivitelezés megvalósításáig szíves türelmüket kérjük."
2022.06.28.
Az ügyet lezártuk.