Otthagyott táblák

Probléma leírása

Otthagyott útépítés- és útszűkület-táblák.

Helyszín

Budapest, Király u. 1, 1061 Magyarország

Megoldási javaslat

Eltávolítás.

Események

2022.06.09.
Jelentjük a Budapest Közútnak.
2022.06.17.
A Budapest Közúttól a helyszín pontosítását kérik, mert kint voltak - ahogy írják válaszukban - és nem találják.