Balra kanyarodók állandó akadályoztatása

Probléma leírása

A Hős utca felől a Stadionok felé haladva, a Hungária körútról balra, a Szörény utcába kanyarodni kívánókat erősebb forgalomban rendszeresen akadályoztatják a lámpán "átcsorgó", "beragadt" autósok.

Helyszín

Budapest, Hungária krt. 38, 1087 Magyarország

Megoldási javaslat

Sárga csíkozott jelzés felfestése a kanyarodók útvonalára.

Események

2022.05.30.
Tulajdonképpen a "különösen veszélyes helyeket" jelölő, szaggatott vonallal körülhatárolt sárga színű útburkolati jel nem sokat ér, mert ugyanúgy meg lehet állni azon forgalmi okok miatt. Bár figyelemfelkeltőnek jó lehet. Gondolkodunk a megoldáson...