A parkolóhelyek felfestése megkopott

Probléma leírása

A Dési Huber utca 3-5 számoknál, valamint a 11-13 számok környékén a parkolóhelyek felfestése szinte teljesen elkopott

Helyszín

Budapest, Dési Huber u. 5, 1098 Hungary

Megoldási javaslat

1. Felfestés pótlása. 2. Annak megvizsgálása, hogy a párhuzamos parkolóhelyeken a szabvány méretű helyek kijelölése lehetséges volna e. Ez azért is lenne fontos, mert a lámpaoszlopok behatárolják, hogy pl. Dési 5 előtt 2 lámpaoszlop között maximum 6 autóval lehet megállni, viszont már 3 is meg tug úgy állni, hogy több ne férjen be az adott szakaszra.

Események

2022.01.28.
A ferencvárosi önkormányzat Közútkezelői és Útüzemeltetői Csoportjának bejelentve.
2022.02.28.
Továbbították - illetékesség hiányában - a Parkolási Divíziónak.
2022.05.20.
Semmi válasz. Rákérdeztünk.