Beláthatatlan kereszteződés: lámpa és zebra kell ide!

Probléma leírása

A Timár utcából a Bécsi úthoz érkező és elsőbbségadásra kötelezett gk. vezetője gyakorlatilag semmit nem lát balról a forgalomból. Tessenek kipróbálni!

Videó

Nincs

Helyszín

Budapest, Tímár u. 33, 1034 Magyarország

Megoldási javaslat

Jelzőlámpa az autóknak, zebra - esetleg nyomógombos - az átkelő gyalogosoknak. Különös tekintettel az éppen szemben lévő egyetemre!

Események

2022.02.07.
Nem emlékszünk, hogy beláthatatlan lenne a kereszteződés. Igaz, ritkán járunk arra... Megnézzük.
2022.02.07.
Esetleg tud videót küldeni a bejelentő?