Nyilvános autóbontó, avagy körülbelül fél éve elhagyott autó

Probléma leírása

Egy személygépkocsi nagyjából fél éve áll a parkolóban az erdő mellett, korábban talán még rendszám is volt rajta. Sötétzöld (?) kis furgon. Most már látható, hogy megkezdődött a széthordása.

Helyszín

Budapest, XI. Susulyka utca, a Kamaraerdei Curling Club mellett a parkoló

Megoldási javaslat

A lassan már roncs elszállítása, a tulajdonos megkeresése, értesítése.

Események

2022.02.07.
XI. kerületi önkormányzat Városgazdálkodási Igazgatóságának bejelentve.
2022.02.07.
Válaszoltak, hogy továbbították az illetékesnek.