Rosszul beállított közlekedési lámpa a Szentendrei út-Pók utca kereszteződésében

Probléma leírása

Kb. két hete valami elmeháborodottnak sikerül átállítani a közlekedési lámpát a Szentendrei út - Pók utcai kereszteződésben. Azóta minden reggel óriási a dugó a Szentendrei úton van, amikor Budakalászig áll a sor. Amikor a Zsófia utca - Szentendrei úti (Aquincum hév állomás) kereszteződésben lévő lámpa zöldre vált akkor a Pók utcai pirosra. Elég rövid a táv a két lámpa között alig tudnak az autók át jutni a kereszteződésen és ráadásul ott van egy buszmegálló is és ha beáll a busz még azt is kerülni kell mert elfoglalja a külső sávot. (Miért nem lehetett ott egy rendes kiálló buszmegállót csinálni, hely lett volna.) Gratulálok az illetőnek mert azóta leheltelen a közlekedés. Eddig, ha a Zsófia utcánál zöldre váltott a Pók utcai is zöldre váltott, így folyamatos volt a közlekedés, de azóta kész káosz. Délután meg fordított a helyzet akkor meg az ellentétes oldal áll be. Kérem, ha lehet nézzenek utána mert így csak áll az ember a jó kis dugóban, ami meg mesterségesen lett gerjesztve. Mire volt ez jó?! ( A videón az óra nincs át állítva ezért egy órával többet mutat - a videón látható szakaszt a mi a Szentendrei út - Rákoczi út kereszteződésétől kezdődik és a Pók utcai szakasz ig tart, majd 10 perc alatt lehetett megtenni, kész röhej).

Videó

Helyszín

Budapest, Szentendrei út 150, 1031 Hungary

Megoldási javaslat

Vissza kellene állítani a lámpákat a megszokott ütemre amikor a Zsófiai utcai lámpa zöldre vált a Pók utcainak is zöldre kellene váltani amint az eredetileg is volt.