Záróvonal nélkül a 2x1 sávos utat sokan egyirányú útnak hiszik!

Probléma leírása

Beláthatatlan kanyar, sokan valamiért 2 sávos egyirányú útnak gondolják, eddig kétszer volt emiatt majdnem frontális ütközésem, felező, vagy záróvonal nincs, vagy alig látszik.

Helyszín

Budapest, Kacsóh Pongrác út 151, 1142 Magyarország

Megoldási javaslat

Záróvonal (ha lehet, akkor dupla) felfestése, továbbá a sávokban az irányt mutató nyilak felfestése.

Események

2021.11.15.
Budapest Közútnak bejelentve - "VESZÉLYES" címkével kiegészítve!
2021.11.16.
A bejelentő pontosítása nyomán frissítettük a térképjelölőt és a fotót.
2021.11.17.
Villámgyorsan válaszoltak is: "Az Kacsóh Pongrác út 151. előtti útszakasz burkolati jeleinek felújítását a jövő évi programunkban szerepeltetjük."
2021.11.23.
Az ügyet lezártuk.