Kétsávos, nagy forgalmú, kátyús út mellett se járda, se biciklisáv + veszélyes fák

Probléma leírása

A kétsávos útnak nagy a forgalma, autóbusz is jár rajta. Ugyanakkor a problémák:

(1) egyik oldalon sincs se járda, se bicikliút, csak nehezen, esős időben pedig egyáltalán nem járható csalit.
(2) maga az útfelület töredezett, kátyús.
(3) nincs közvilágítás.
(4) a fák veszélyesen ráhajolnak az útra.

Gyalogosan és kerékpárral életveszélyes. Itt jár a 87, 187 autóbusz és a 41-es villamospótló busz.

Helyszín

Budapest, Repülőtéri út 410, 1112 Magyarország

Megoldási javaslat

Legalább az egyik oldalon, praktikusan a kifele irányban a bal oldalon legyen járda és kerékpársáv. Közvilágítás. Az útfelület karbantartása. A növényzet és a fák rendszeres kezelése.

Események

2021.09.24.
Budapest Közútnak jeleztük!