Forgalmas út mellett iskola: 30-as tábla jól jönne

Probléma leírása

Az iskola mellett halad az Ürömi út.

Helyszín

Újlaki Általános Iskola, Ürömi út. Budapest, ii. kerület

Megoldási javaslat

Nagyon jó lenne egy 30-as tábla.

Események

2021.08.09.
Pontos helyszínt és fotót kérünk szépen a bejelentőtől!
2021.09.07.
Ismét írtunk a bejelentőnek!