Fekvő rendőr elhelyezése, a háztól-ablaktól kb. 3 méterre

Probléma leírása

Közvetlenül az ablak alatt az úttesten 3 éve elhelyeztek egy nyújtott fekvőrendőrt. Azóta pokol az életünk. Nagyon nagy forgalmú az utca, nem veszik figyelembe az utca elején elhelyezett 30-as táblát, sok pótkocsis teherautó jár az utcában, odaverődik a pótkocsijuk, a személyautók eleje sokszor hozzácsapódik az úthoz, nagy zajjal. Sajnos az utcában sok a régi ház, ezekben is károkat okoz. Sok helyre fordultunk már, de nem járt eredménnyel. Kérdésem, hogy van e valamilyen előírás arra vonatkozóan, hogy milyen feltételek mellet telepíthető a fekvőrendőr, kérném segítségüket, hátha lenne valamilyen megoldás - mert ez nem az - a forgalom csillapítására.

Helyszín

Budapest, Gazda u. 26, 1028 Magyarország

Megoldási javaslat

Mi lenne a módja a fekvőrendőr eltávolitásának?

Események

2021.05.21.
Először bejárjuk a helyszínt.