Az útfelfestés hiánya itt különösen veszélyes

Probléma leírása

A Szilágyi Erzsébet fasor, Nagyajtai utca kereszteződésében, a Belváros felé haladó sávban a jelzőlámpánál megállásra kötelező felfestés lekopott, ezért a kintről érkező autók egészen a kereszteződés másik oldalán található lámpáig mennek. A Nagyajtai utcából balra kanyaradók vagy nem tudnak kikanyarodni, vagy mint velem történt, majdnem nekem ütközött a figyelmetlen vagy helyismerettel nem rendelkező sofőr.

Helyszín

Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 103, 1026 Magyarország

Megoldási javaslat

A felfestés megújítása vagy a lámpának a Nagyajtai utcából nézve, a kereszteződés jobb oldalára helyezése.

Események

2021.08.23.
Megkérdeztünk a Budapest Közútat, mikor tervezik ennek a helyreállítását, felújítását.