Zsákutcának nem látszó zsákutca Józsefvárosban

Probléma leírása

Budapest VIII. kerület, Kisfaludi utca. A Práter utca felől behajtva 25 méter után derül ki, hogy - hopp! - továbbhajtás csak engedéllyel. De akkor miért nem jelölik ezt az utca elején? Jelölik, csak a tábla elfordult.

Videó

Helyszín

Budapest, Kisfaludy u. 27, 1082 Magyarország

Megoldási javaslat

A tábla visszafordítása, melyet azon melegében, a felfedezés utáni pillanatokban meg is oldottunk.