Furcsa kiegészítő tábla

Probléma leírása

A kiegészítő tábla nem a valós helyzetet mutatja, hiszen a főutat keresztező út bal oldalról csatlakozik be a főútba.

Helyszín

Budapest, Nagyszőlős u. 55, 1113 Magyarország

Megoldási javaslat

Az érintett tábla helyesre cserélése

Események

2024.01.14.
Jeleztük a problémát az illetékes önkormányzatnak, válaszukban arról tájékoztattak, hogy nem ők kezelik az útszakaszt.
2024.02.22.
Jeleztük a problémát a valóban illetékes kezelőnek

Nemzeti Együttműködési AlapMiniszterelnökségBGA

A TraffiX működésének finanszírozásában a Nemzeti Együttműködési Alap is közreműködött.

A weboldalon sütiket használunk, hogy kényelmesebb legyen a böngészés. További információ