Senkinek nem hiányoznak az elhagyott táblák?

Probléma leírása

Elhagytak pár táblát. A Don Giovanni pizzéria és tatabányai kollégium közötti parkolóban.

Helyszín

Tatabánya, Győri út 1a, 2800 Magyarország

Megoldási javaslat

Eltávolítás.

Események

2023.11.13.
Magyar Közútnak jelentjük.

Nemzeti Együttműködési AlapMiniszterelnökségBGA

A TraffiX működésének finanszírozásában a Nemzeti Együttműködési Alap is közreműködött.