Városmajor: kinn felejtett táblaerdő

Probléma leírása

XII. kerület, Városmajor utca 68. táblaerdő.
GPS: 47.5073 19,0137

Helyszín

XII. kerület Városmajor utca 68. GPS: 47.5073 19,0137

Megoldási javaslat

Felülvizsgálat, a fölösleg eltávolítása.

Események

2023.09.08.
Nagyon köszönjük a bejelentést + a fotót!
Bejelentjük a problémát a Budapest Közútnak!
2023.10.10.
A Budapest Közút válaszolt, hogy felszólítják a kivitelezőt, vigyék el a táblákat. Köszönjük mindenkinek! Az ügy lezárva.

Nemzeti Együttműködési AlapMiniszterelnökségBGA

A TraffiX működésének finanszírozásában a Nemzeti Együttműködési Alap is közreműködött.