Elszabadult beton parkolóhely-végek a budaörsi Tesco-parkolóban

Probléma leírása

A budaörsi Tesco elektromos autó-töltős parkolójában a parkolást elvileg segíteni hivatott, a kerekeket a parkolóhely végén megakasztó betonelemek össze-vissza állnak.

Helyszín

Budaörs, Kinizsi út 1, 2040 Magyarország

Megoldási javaslat

Fúró, dübel, lerögzítés :-)

Események

  • 2020.06.17. - A bejelentést továbbítottuk a Tesco ügyfélszolgálatnak
  • 2020.06.22. - Bár a Tesco egyelőre nem válaszolt a jelzésünkre, a helyszínen jártunkkor láttuk, hogy rendezték a helyzetet. Nyertünk!
  • 2020.07.01. - És megjött a válasz is: "Tisztelt Rácz Tamás! Köszönjük, hogy megtisztelte központunkat megkeresésével. Szeretnénk tájékoztatni, hogy építő jellegű észrevétele továbbításra került illetékes osztályunk és érinett áruházunk Vezetősége részére. A kollégáinktól kapott visszajelzés alapján az elektromos autó-töltő parkolóban a betonelemek helyreállítása megtörtént, az elemek végleges rögzítése folyamatban van."
Megnyert zavaró