Önkényesen kihelyezett táblák

Probléma leírása

A Hárshegyi úton egy magánkézben lévő óvoda kihelyezett két maguk által csináltatott táblát, ami eleve jogsértő, illetve az adott útnak sem megfelelő. (Például magasra is helyezték, ráadásul az egyiket menetiránnyal szemben). Ennek megfelelően - ha komolyan vennék - egészen az utca végéig, tehát a kereszteződésig nem lehetne megállni. Ráadásul úgy lefoglalni területet, hogy a környéken amúgy is szinte lehetetlen a parkolás (de nem úgy mint a pl. a Belvárosban, hanem egyszerűen itt már nincsenek utcák), különösen arcátlan.

Helyszín

Hárshegyi út 3/a

Megoldási javaslat

A táblák leszerel(tet)ése.

Események

  • 2020.06.05. - A II. kerületi önkormányzat városrendészetének bejelentettük, és kértük, tájékoztassanak minket a fejleményekről.
  • 2020.06.08. - Jött egy gyors (nem automatikus) válasz, hogy a bejelentést továbbították a II. kerületi Önkormányzat Polgármesteri Hivatal Beruházási Igazgatóság Műszaki Osztályának
Folyamatban zavaró