Zavarosan elhelyezettt táblák

Probléma leírása

A Kisköz utca Gróf Teleki utca felőli bejáratánál ki van helyezve egy Behajtani Tilos tábla, alatta egy Kivéve Célforgalom tábla, mindezek alatt egy Lakó Pihenő Övezet tábla." Az utca másik, Dózsa György út felőli végén is van egy "Behajtani TILOS" tábla kihelyezve.

Helyszín

Gyömrő, Kisköz u. 1, 2230 Magyarország

Megoldási javaslat

A Gróf Teleki utca felőli bejáratnál cseréljék le a Behajtani Tilos táblát egy Egyirányú táblára és a kiegészítő Kivéve Célforgalom táblát esetleg használják fel máshol.

Események

  • 2019.09.12. - Gyömrő városrendészetének bejelentve.
Bejelentett zavaró