Nem egyértelmű jelzőlámpa a kanyarodósávban Szolnokon

Probléma leírása

Lásd a képet: a kanyarodósáv felett teli zöld a lámpa, ami sokakat megtéveszt bejelentőnk szerint. A képre kattintva látszik ugyan, hogy a sávban útburkolati jel jelzi a kötelező haladási irányt, de állítólag mégis sokan mennek itt egyenesen a külső sávból.

Helyszín

Szolnok, Boldog Sándor István körút 6, 5000 Magyarország

Megoldási javaslat

A lámpabura zöld nyilas burára cseréje.

Események

  • 2019.06.26. - 2019. 06. 26: bejelentettük a problémát emailen a szolnoki önkormányzatnak, a Közlekedési osztály vezetőjének http://info.szolnok.hu/telefonszamok-m17
Folyamatban zavaró