Veszélyes kikanyarodás a Zsombor utcából a Tétényi útra - 20180702_1

Probléma leírása

A Zsombor utcából a Tétényi útra csak jobbra lehet kanyarodni, már ez önmagában elég furcsa. Azonban a kikanyarodást veszélyessé teszi, hogy a Tétényi úton érkezőket a parkoló autók miatt nem lehet látni. A balra kanyarodást egy járdasziget nem teszi lehetővé, azonban a járdasziget tökéletes helyet biztosítana egy tükörnek, hogy látható legyen a forgalom. Idő közben azonban sárga csíkkal kijelöltek egy busz sávot, mely érinti a szabálytalanul parkolókat is, így most kifejezetten jó a helyzet. 2018-07-03

Helyszín

Budapest, Tétényi út 108-110, 1119 Magyarország

Megoldási javaslat

Tükör elhelyezése az említett helyre

Események

  • 2018.07.02. - Pontosítottuk a bejelentővel a problémát
  • 2018.07.04. - Időközben buszsávot festettek fel a környéken és megszűnt a probléma
Folyamatban zavaró