Egy nagyon rosszul beállított közlekedési lámpa

Probléma leírása

Sajnos ennél a lámpánál az egyenesen közlekedőknek 5 másodpercig zöld csak a lámpa, amíg a kanyarodóknak 1 perc áll rendelkezésre, pedig pont fordítva lenne indokolt. Emiatt a reggeli órákban főleg 8 óra előtt hatalmas, több kilométeres dugó alakul ki a Törökbálinti Depo felé, valamint a Raktárvárosi és Kamaraerdei út felé is minden hétköznap reggel (fotók csatolva). 2 iskola is található ennek a lámpának a közelében (Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola és a Bleyer Jakab általános Iskola), és nagyon sokan itt mennének rá az M7/M1-es autópályára. Az Érdről, Törökbálintról, Kamaraerdőről érkezőknek fél órával korábban kell elindulni emiatt, ha nem szeretnének elkésni a gyerekkel az iskolából!

Helyszín

Budaörs, Vörösmarty Mihály u, Sport utca kereszteződése

Megoldási javaslat

A lámpa átprogramozásával - akárcsak a problémás időszakban - rengeteg felnőtt ember és gyermek életét tehetnék könnyebbé a reggeli csúcsforgalomban.

Folyamatban zavaró