Balra kanyarodást tiltó tábla a Kitérő úton

Probléma leírása

A XI. kerületben a Kitérő úton a bevásárló részből kijövet (Aldi. OBI, stb.) nem lehet balra kanyarodni a Kitérő útra csak jobbra, ez alól viszont BKV a kivétel. Úgy tűnik nem a balesetveszély miatt nem lehet arra kanyarodni hiszen busszal sokkal veszélyesebb. Akkor miért? Aki arra menne (Leányka vagy Budafok belvárosa felé) az kerülhet egy hatalmasat. Fogyasztva a benzint és terhelve a levegőt.

Helyszín

Budapest, Kitérő út, 1116 Magyarország

Megoldási javaslat

Balra kanyarodás tiltásának feloldása, az út átfestése és az ottani sövény rendbetétele, hogy lássák a közlekedést a vezetők.

Események

  • 2018.10.23. - Budapest Közútnak levél.18ERK0039175
  • 2018.11.08. - A Budapest Közút válaszában leírja, hogy a nem tervezik a balra kanyarodás engedélyezését, mert a környéken több csomópont is kiépült, ahol jelzőlámpák biztosítják a forgalmat.
Bejelentett zavaró