Zöldhullám hiánya

Probléma leírása

A Szentendrei úton az Aquincum és a Köles utcai kereszteződések közlekedési lámpáinak az újrahangolására, beállítására lenne szükség a folyamatos haladás érdekében..Kb 1 km-en belül 4 lámpa mostani beállítása lassítja, akadályozz a forgalmat, ami baleseteket okozhat.

Helyszín

Budapest III. kerület Aquincum és a Köles utca közötti útszsakasz.

Megoldási javaslat

A lámpák újrahangolása, beállítása a hatékonyabb és balesetmentesebb közlekedésért.

Események

  • 2018.10.23. - Bejelentés a Budapest Közútnak.18ERK0039172
Bejelentett veszélyes