Lekopott útfelfestés = balesetveszélyes csomópont

Probléma leírása

Egy, a 9. kerületben található lehajtó felfestése miatt kérném a segítségüket, hogy az illetékesekhez eljuthasson. A Gyáli úton a METRO áruháznál a kifelé tartó sávok lehajtójában a McDonald's és a benzinkút között, amikor elhagyjuk a Gyáli utat, a lehajtó sáv ketté válik: egy jobbra és egy először balra a benzinkútra, aztán jobbra a kereszteződés felé tartva. Aki a kereszteződésnél balra tart, a bal oldali sávból teheti ezt meg, de mivel a felfestés évekkel ezelőtt elkopott, legtöbben a jobb szélső sávból kanyarodnak ki balra, keresztül vágva a bal oldali sávban érkezők (jobb esetben) előtt. Rendkívül balesetveszélyes ez a csomópont, így felfestés nélkül.

Helyszín

Budapest, Gyáli út 46, 1097 Magyarország

Megoldási javaslat

A felfestés frissítése.

Események

  • 2020.11.06. - A ferencvárosi önkormányzat Városüzemeltetési és Felújítási Irodának elküldtük a bejelentésünket. Várjuk a gyors válaszukat, tekintettel a helyzet veszélyességére.
  • 2020.11.09. - A bejelentő friss fotókat adott hozzá.
Folyamatban veszélyes