Érthetetlen záróvonal lassítja a haladást

Probléma leírása

Budapest III. kerületében, az Aranyhegyi úton, a Pomázi úti felüljáró utáni lámpás kereszteződéstől északra (a városhatár felé) van az Aranyhegyi lejtő buszmegálló. A megállónál záróvonal van felfestve, nincsen buszöböl, így a felüljáróról érkező autók beszorulnak a busz mögé, nem tudják megelőzni, sokszor a kereszteződésbe is beállnak. A megálló előtt, a lámpás kereszteződésben van biztosított gyalogátkelő, így a gyalogosok biztonságos átjutása ott megoldott. Ráadásul az Aranypatkó lovardába érkezők (és a sietős autósok) rendszeresen átlépik a záróvonalat. A lámpa miatt nem elvárható a teljesen szaggatott vonal felfestése, de sokat segítene a záróvonal és terelővonal együttes felfestése, így átléphető záróvonalat biztosítva az észak felé menő forgalom számára a buszmegállónál.

Helyszín

Budapest, Aranyhegyi út 16, 1031 Magyarország

Megoldási javaslat

Záróvonal és terelővonal együttes felfestése, átléphető záróvonal biztosítása az észak felé menő forgalom számára.

Bejelentett zavaró