A Császár-Komjádi uszoda mögötti utcarész "lezárva"!

Probléma leírása

A Frankel Leó útra a sportuszoda mögött nem lehet behajtani a Zsigmond tér felől érkezve. Ott van - a már lezárt részen - az ORFI és az ambulanciája. Mivel mindkét irányból behajtani tilos tábla van a sárga, figyelmeztető keretben, azt az érzetet kelti a helyismerettel nem rendelkező autóssal, hogy oda egyáltalán nem lehet behajtani. Pedig szemből, a Margit-híd felől lehetséges a behajtás. Így szerintem a tábla is helytelen, ráadásul értelmetlen is.

Helyszín

Budapest, Frankel Leó út 70, 1023 Magyarország

Megoldási javaslat

Leszerelni a táblát, mert az ORFI-ba igyekvők - akik eleve általában mozgásukban valamilyen szinten korlátozottak - helyzetét nagyon megnehezíti.

Bejelentett zavaró