Nem kéne ide egy zebra?

Probléma leírása

Forgalmas kereszteződés, új építésű társasházak, jelentős gyalogosforgalom, zebra meg egy szál se.

Helyszín

Budapest, Frangepán u. 25, 1139 Magyarország

Megoldási javaslat

Négy zebra felfestése a kereszteződésbe.

Bejelentett veszélyes