Hiányos előjelzés: a lezárt Csömöri út–Drégelyvár utcai közúti felüljáró

Probléma leírása

Áprilisban lezárták az omladozó Csömöri út–Drégelyvár utcai közúti felüljárót. Felújítják. Az előzetes kitáblázás azonban hiányos. Ha az autós nem ismeri a környéket vagy csak nem tudja, hogy lezárták a felüljárót, könnyen rajta találja magát, illetve a túlsó végén várakozó rendőrök "karjaiban".

Helyszín

Budapest, Szuglói körvasút sor 142, 1141 Magyarország

Megoldási javaslat

Alaposabb, esetleg az elkerülő utakat is megjelölő táblázás.

Események

  • 2020.06.29. - Hamarosan bejárjuk a helyszínt, hogy mi is tehessünk javaslatot az út kezelőjének.
Bejelentett zavaró