Roncs autó a közterületen

Probléma leírása

Szigetszentmiklós, a Hárosi csárda körforgalomnál már hetek óta áll egy törött autó.

Helyszín

Budapest, II. Rákóczi Ferenc utca 365, 1214 Magyarország

Megoldási javaslat

A roncs autó elszállítása vagy elszállíttatása.

Események

  • 2020.06.12. - A szigetszentmiklósi önkormányzat Városüzemeltetési Osztályának küldtük el a bejelentést, a megoldási javaslattal (vigyék/vitessék el az autót).
  • 2020.06.16. - Válaszolt is a Szigetszentmiklósi Polgármesteri Hivatal igazgatási ügyintézője: "a Hárosi csárdánál lévő körforgalomban lévő roncsautóra 2020. március közepén figyelmeztető matrica került, a roncsautó elszállítása folyamatban van. A koronavírus miatt kialakult veszélyhelyzet idején az autóelszállítás szünetelt. Az üzemképtelen/forgalomképtelen járművek elszállításával foglalkozó céggel kötött szerződésünk jelenleg módosítás alatt van, így a szállítási idő meghosszabbodására lehet számítani."
Megnyert sürgős