Zűrös táblakompozíció ellentmondásos sebességhatárokkal

Probléma leírása

A nagy forgalmú 6-os főúton egy oszlopon 30-as és 70-es tábla, további táblákkal kiegészítve, normál forgalmi tempó mellett értelmezhetetlen sűrűségben. (Egy oszlopra ennyi táblát nem is szabad kihelyezni). A bejelentés augusztus 21-én érkezett hozzánk de a táblák még ma is kint vannak a helyszínen, bejelentőnk szerint.

Helyszín

Pécs, Pécsváradi út 11, 7630 Magyarország

Megoldási javaslat

A felesleges táblák leszerelés, az ideiglenes táblák szabályszerű, de főleg értelmes, átgondolt, a közlekedőket segítő kihelyezése.

Események

  • 2019.08.22. - 2019. aug. 22: bejelentettük a problémát a Magyar Közútnak és a pécsi önkormányzatnak.
  • 2019.08.22. - És már kész is, még aznap jött a válasz a Közúttól: "A 6-os főút érintett szakaszán külső vállalkozó végzett munkálatokat, ezért 30 km/órás sebességkorlátozást vezettek be. A közútkezelői hozzájárulásunkban foglaltaktól eltérően az állandó forgalmi rend részét képező 70 km/órás sebességkorlátozást nem érvénytelenítették. A vállalkozót értesítettük, a szabálytalan táblázás megszűnt. "
Megnyert sürgős