Rossz lámpa beállítás

Probléma leírása

Harmat utca - Sibrik Miklós útnál található kereszteződés közlekedési lámpái túl gyorsan váltanak, ennek következtében a kanyarodni vágyók beragadnak.

Helyszín

Budapest, Sibrik Miklós út 66, 1104 Magyarország

Megoldási javaslat

A közlekedési lámpa pontos beállítása.

Bejelentett zavaró