Taxidroszt kontra buszmegálló

Probléma leírása

Szentendrei úton a főváros felé az Aquincum megállónál a 134-es busznak nincs külön süllyesztett megállója, hanem a külső sávot blokkolja, ugyanakkor a megálló előtt ott van egy taxidroszt ami már a külső sáv mellett van. Na, taxit még nem láttam ott de a reggeli csúcsban tornyosuló autósort a busz mögött minden nap.

Helyszín

Budapest, Szentendrei út 150, 1031 Magyarország

Megoldási javaslat

Nem lehetne a taxidroszt helyére betenni a buszmegállót?

Események

  • 2018.10.29. - Budapest Közútnak bejelentve .18ERK0039897
  • 2018.11.15. - Budapest Közút Taxiközlekedés nem támogatja a javaslatot, mert a megítélésük szerint a közlekedési lámpák gyakoribb tilos jelzése okozza a fennálló problémát.
Elbukott zavaró