Veszélyes forgalomterelő elemek a Váci úton (Budapesten)

Probléma leírása

A metrópotló busz fordulását segíti (talán) ez a két betonelem, viszont a kihelyezés elég aggályosnak tűnik. A villogó narancssárga lámpa, amíg el nem lopják, le nem lökik, elég jól jelöli az első betonelemet, de a másodiknak elég könnyű nekimenni véletlenül, főleg szürkületben, esőben, amikor még jól bele is mimikrizik az útba. (Az utolsó fotó már a rendezés utáni állapotot ábrázolja.)

Helyszín

Budapest, Váci út 58, 1132 Magyarország

Megoldási javaslat

Kevésbé életveszélyes forgalomterelő elemek alkalmazása.

Események

  • 2019.04.08. - 2019 04 08: bejelentettük a Budapest Közútnak a problémát.19ERK0013107
  • 2019.04.10. - 2019. április 10: huss, volt-nincs, már el is vitték a betontömböket. Visszajelzést még nem kaptunk a Budapest Közúttól, de ha a mi jelzésünk miatt rendeződött a helyzet, akkor nagyon büszkék vagyunk magunkra, és persze bejelentőnkre, Attilára!
Megnyert veszélyes