Elsőbbségadás a Magas út részére

Probléma leírása

A 12.kerületben az Edvi Illés úton felfelé haladva egy nehezen belátható kanyar után kezdődik a Magas út és a beláthatóság hiánya miatt nehezen valósul meg jobbkéz szabály alkalmazása a Magas út részére!

Helyszín

Budapest, Magas út 48, 1121 Magyarország

Megoldási javaslat

Magas útra elsőbbségadás jelző tábla kihelyezése.

Események

  • 2018.10.23. - Probléma bejelentve a Budapest Közútnak 18ERK0039170
  • 2018.11.08. - 10114/18 válasz:a lakó-pihenő övezetben egyenragú utak keresztezhetik egymást, így a javasolt elsőbbségszabályozás nem vezethető be.
  • 2018.11.13. - Pokorni Polgármester Úrnak, a Jegyzőnek ,a Hegyvidék Önkormányzatnak bejelentés.
Elbukott zavaró