Description
A XI. kerületben a Kitérő úton a bevásárló részből kijövet (Aldi. OBI, stb.) nem lehet balra kanyarodni a Kitérő útra csak jobbra, ez alól viszont BKV a kivétel. Úgy tűnik nem a balesetveszély miatt nem lehet arra kanyarodni hiszen busszal sokkal veszélyesebb. Akkor miért? Aki arra menne (Leányka vagy Budafok belvárosa felé) az kerülhet egy hatalmasat. Fogyasztva a benzint és terhelve a levegőt.
Location
Budapest, Kitérő út, 1116 Magyarország
Solution Proposal
Balra kanyarodás tiltásának feloldása, az út átfestése és az ottani sövény rendbetétele, hogy lássák a közlekedést a vezetők.
i18n: Events
- 2018-10-23
- Budapest Közútnak levél.18ERK0039175
- 2018-11-08
- A Budapest Közút válaszában leírja, hogy a nem tervezik a balra kanyarodás engedélyezését, mert a környéken több csomópont is kiépült, ahol jelzőlámpák biztosítják a forgalmat.