Fel nem oldott 30-as sebességkorlátozás Győrben

Probléma leírása

Van Győrben a 81-es úton az Urbantsok és a Vágóhíd u. között, a belváros irányában egy 30-as tábla (évtizedek óta); idáig oké, éles kanyar jön. A kanyar utáni feloldás viszont hiányzik, így a következő (lámpás) kereszteződésig legfeljebb 30-cal szabad(na) menni, totál indokolatlanul.

Helyszín

Győr

Megoldási javaslat

Feloldó tábla a kanyar után.

Események

2022.03.04.
Meg is érkezett a pontosítás.
2022.03.04.
Pontosítást kérünk a bejelentőtől.
2022.05.20.
Továbbítjuk a Magyar Közútnak.