Dohány utca Rottenbiller utca kereszteződésében a jobbra kanyarodás - 20180623_1

Probléma leírása

Dohány utcában a jobbra kanyarodó sávban nincs megtiltva a parkolás ezért a sarokig parkolnak a kocsik így a jobbra kanyarodás a középső sávból lehetséges csak így leblokkolja az egyenesen haladni vágyókat mivel a kanyarodóknak el kell engedni a gyalogosokat.

Helyszín

Budapest, Dohány u. 83-85, 1074 Magyarország

Megoldási javaslat

Nem vagyok közlekedési mérnök de 40 éve vezetek alig kellene tenni valamit a térnél lévő megállni tilos tábla alól kivenni a távolságot kijelölő kiegészítő táblát meg egy vödör sárga festékkel felkenni legalább egy csuklós trolibusz hosszban a sarok előtt.

Események

  • 2018.06.20. - Levél a bejelentőnek - a streetview-n két sávból is lehet egyenesen menni
Folyamatban zavaró