Rossz helyen lévő tábla

Probléma leírása

Salgótarjánban a Mezei út elméletileg a főutca hiszen folyamatosan jön ki a hegyre hozzánk. Ebből ágazik el a Domb út és ha egyenesen mennénk, nem ki a hegyre akkor a Kővirág út. Nos, ha lefelé jövök a hegyről akkor a Domb út elsőbbséget kell adjon nekem, viszont a beláthatatlan Kővirág útnak nekem kell, ami gyakorlatilag csak megállással lehetséges a táblától jóval lentebb a kereszteződés közepén.

Helyszín

Salgótarján, Mezei út 9, 3100 Magyarország

Megoldási javaslat

A Mezei út helyett a Kővirág útra kellene az elsőbbségadás jelző táblát elhelyezni.

Bejelentett zavaró