Székesfehérváron felesleges korlátozó tábla

Probléma leírása

Székesfehérváron a Móri úton található egy feleslege 30-as sebességkorlátozó tábla.

Helyszín

Székesfehérvár, Móri út 33, 8000 Magyarország

Megoldási javaslat

Tábla eltávolítása !

Események

  • 2018.10.24. - Dr .Nagy Zsoltnak Székesfehérvár jegyzőjének levél.
  • 2018.11.15. - A táblát eltávolították.
Megnyert zavaró