Indokolatlanul rövid zöld a zebrán

Probléma leírása

Andor utca - Tétényi út kereszteződésben az Andor utcát keresztező, járdasziget nélküli zebra lámpája indokolatlanul rövid ideig ad zöldet a gyalogosoknak. Mikor az autók zöldet kapnak a Tétényi úton, a zebra is zöldre vált, majd kb 15 mp múlva pirosra, ám ezt követően az autók még vagy 2 percig zöld lámpával mennek a kereszteződésen. Mivel a Tétényi út zöld, így az említett zebrán indokolatlan a piros jelzés, mert az Andor utca is áll a pirosnál.

Helyszín

Budapest, Andor u. 21d, 1119 Magyarország

Megoldási javaslat

Lámpák átprogramozása, hogy tovább tartson a zöld jelzés a zebrán

Események

  • 2018.11.07. - Bejelentve a Budapest Közútnak.18ERK0040825
  • 2018.11.14. - Rövid a jelzés, de a környék forgalmi adottságaihoz van viszonyítva. Így nem tervezik a változtatást.
Elbukott zavaró