Rosszul elhelyezett tábla

Probléma leírása

A benzinkútról kivezető út végén mindkét irányból Behajtani Tilos tábla van. Szabályosan nem lehet a benzinkútra sem be, sem kikanyarodni.

Helyszín

Kecskemét, Unnamed Road, 6000 Magyarország

Megoldási javaslat

A megfelelő táblák kihelyezése.

Bejelentett sürgős